Wydawca: krytycy nie czytali biografii Kapuścińskiego


Paweł Szwed, redaktor naczelny Świata Książki, wydawca wzbudzającej kontrowersje publikacji "Kapuściński non-fiction" uważa, że zarzuty jej stawiane nie znajdują uzasadnienia w treści książki, która właśnie trafia do księgarń.

W amerykańskim box office bez niespodzianek. Po raz piąty z rzędu triumfuje film "Avatar" Jamesa Camerona. Projekcja poruszającego filmu "Triage" w reżyserii pochodzącego z Bośni Danisa Tanovicia zainaugurowała w czwartek wieczorem 4. Festiwal Filmowy w Rzymie. James McAvoy zagra twórcę postaci Jamesa Bonda, pisarza Iana Fleminga w filmie o jego życiu.Poznaliśmy kolejny utwór pochodzący z nowego albumu The Roots "How I Got Over". Uduszenie wymiocinami było przyczyną tragicznej śmierci Stephena Gately'ego, wokalisty irlandzkiego boysbandu Boyzone. Władze szwajcarskie przygotowują się w piątek do przeniesienia Romana Polańskiego do aresztu domowego w jego posiadłości w kurorcie Gstaad, który jest od rana oblegany przez dziennikarzy. Media informują, że na miejscu jest już rodzina reżysera.

Grupa Godsmack kończy nagrywać kolejny album. Dzieło będzie nosić tytuł "The Oracle".

Dziś (10 maja) Bono, wokalista irlandzkiej grupy U2, obchodzi 50. urodziny. Z tej okazji prezentujemy kilka interesujących faktów z życia jednego z najważniejszych artystów w historii muzyki rockowej. Amerykańska wokalistka Lady GaGa jest wielką fanką szkockiej rewelacji, Susan Boyle.

Złotą Palmę, najważniejsze wyróżnienie na 63. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes, otrzymał w niedzielę, 23 maja, film "Uncle Boonmee who can recall his past lives" z Tajlandii w reżyserii Apichatponga Weerasethakula. 10 października 1969 roku w sklepach ukazała się płyta "In The Court Of The Crimson King" grupy King Crimson, kamień milowy progresywnego rocka. W związku z 40. rocznicą premiery na półkach pojawia się specjalna wersja z nowym miksem. W niedzielę 16 maja o godz. 11.30 na antenie TVN Turbo rusza kolejna seria popularnego programu "Operacja tuning".Wiele gwiazd kina lubi narzekać na swój los, lamentując nad wszystkim - od niepewności wpisanej w zawód aktora począwszy, a na niebezpieczeństwach związanych ze sławą i bogactwem skończywszy. Cameron Diaz do nich nie należy. 30 kwietnia po raz pięćsetny otworzą się drzwi sali sądowej, w której Sędzia Anna Maria Wesołowska wyda jak zawsze sprawiedliwy wyrok. Wszystkie sprawy karne, które rozstrzyga oparte są na autentycznych historiach, zaczerpniętych z polskich wokand. Zaszły zmiany w programie Asymmetry Festival, awangardowej imprezie rozpoczynającej się w czwartek (29 kwietnia) we Wrocławiu.

Burton wskrzesi "Rodzinę Adamsów"


Tim Burton planuje zrealizować kolejny film w 3D. Tym razem chce w typowy dla siebie gotycki sposób zrealizować animowaną "Rodzinę Addamsów".

Rozchwytywana PenĂŠlope Cruz


PenĂŠlope Cruz jest teraz jedną z najbardziej zapracowanych aktorek w Hollywood. Jej dwie najnowsze role - w "Seksie w wielkim mieście 2" i musicalu "Dziewięć" - budzą wielkie emocje.

Radiohead dla "Zmierzchu"?


22 września ukaże się solowy album Thoma Yorke'a, wokalisty zespołu Radiohead. Jedna z jego piosenek pojawić się może również na ścieżce dźwiękowej do drugiej części filmu "Zmierzch".

Samuel L. Jackson i Josh Duhamel w "Sympathy for the Devil"


Samuel L. Jackson i Josh Duhamel zagrają w filmie "Sympathy for the Devil" Boaza Yakina.

Posłuchaj singla Magdy Steczkowskiej z zespołem Indigo


23 października ukaże się najnowszy album Magdy Steczkowskiej z zespołem Indigo. W serwisie Muzyka.onet.pl można już odsłuchać jeden utwór z tego krążka.

transport odpadów niebezpiecznych

wywiadowca, detektywowi Gród nad Wisłą, gabinet detektywistyczne, zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego detektywa, gwarantujemy dyskrecję plus najlepsze ceny, nasze gabinet detektywistyczne od chwili wywiadowca, detektywowi Gród nad Wisłą, gabinet detektywistyczne, zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego detektywa, gwarantujemy dyskrecję plus najlepsze ceny, nasze gabinet detektywistyczne odkąd wielu lat działa na terenie województwa mazowieckiego, własny śledczy mazowieckie, osobisty

prywatny detektyw mazowieckie

śledczy Stolica Polski, własny wywiadowca Pruszków, śledczy Stolica Polski, śledczy mazowieckie, śledczy Pruszków, usługi detektywistyczne, gabinet prywatnego detektywa, nasze osiągnięcia możesz wydedukować na stronie, od chwili wielu lat działamy na terenie Warszawy dodatkowo całego województwa mazowieckiego, prowadzimy także usługi związane spośród wywiadem gospodarczym, sparwdzmy wierność wspólników, nasze sekretariat detektywistyczne na terenie Warszawy owo zabezpieczenie skuteczności oraz dyskrecji wielu lat działa na terenie województwa mazowieckiego, własny śledczy mazowieckie, osobisty śledczy Stolica Polski, osobisty wywiadowca Pruszków, wywiadowca Syreni gród, śledczy mazowieckie, wywiadowca Pruszków, usługi detektywistyczne, kancelaria prywatnego detektywa, nasze osiągnięcia możesz zrozumieć na stronie, odkąd wielu lat działamy na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego, prowadzimy dodatkowo usługi związane spośród wywiadem gospodarczym, sparwdzmy wierność wspólników, nasze gabinet detektywistyczne na terenie Warszawy owo zabezpieczenie skuteczności również dyskrecji