Projekt lidera Iced Earth


Sons Of Liberty - to nowy projekt powołany do życia przez Jona Schaffera, gitarzystę i lidera amerykańskiej grupy Iced Earth.

Robbie Coltrane z obawą oczekuje na zakończenie cyklu filmów o Harrym Potterze, ponieważ nie ma pojęcia, jaka będzie jego następna rola. W warszawskim klubie Powiększenie, 22 maja odbędzie impreza z okazji pierwszych urodzin Warsoul Session. Zagrają m.in. Fatima i Funkineven. 29 stycznia 2010 roku w krakowskim klubie "Studio" odbędzie się jedyny w Polsce koncert zespołu Living Colour, amerykańskich mistrzów nurtu crossover.Orphaned Land "The Never Ending Way of ORwarriOR", Century Media / EMI Na 20 kwietnia wyznaczono premierę krążka "Red Light Fever", którego twórcami są perkusista Foo Fighters, Taylor Hawkins i jego grupa The Coattail Riders. Nadal trwa wymiana zdań pomiędzy zespołem Big Cyc a Janem Pospieszalski w sprawie utworu "Warto rozmawiać". Tym razem do komentarza dziennikarza odniósł się Jacek "Dżej Dżej" Jędrzejak, członek grupy.

Magiczny latający fortepian przenosi z Warszawy do Londynu dwójkę dzieci, które odbywają tę niezwykłą podróż przy dźwiękach muzyki Chopina - tak w skrócie przedstawia się fabuła filmu "Projekt Chopin", nowego dzieła nagrodzonych Oscarem twórców "Piotrusia i wilka".

Rusza akcja "Stop Powodzianom - Muzyka Z Pompą" wspólna inicjatywa Jurka Owsiaka i Fabryki Zespołów na rzecz powodzian. Jak donosi magazyn "People", gwiazda serialu "Nazywam się Earl" wcieli się w postać potencjalnej matki surogatki wybranej przez Jeffa (Patrick Warburton) i Audrey (Megyn Price).

Prokuratura Rejonowa w Lesznie (Wielkopolskie) zbada, czy poznański raper Peja w trakcie koncertu nawoływał do zabijania policjantów. Słowa o takiej treści miały się pojawić w jednej z jego piosenek. Planowana na jesień premiera płyty Tedego została przełożona na czerwiec. Ponadto zmieniony został tytuł. Zamiast Note3 nowy album zatytułowany będzie "Fuck Tede". Od 25 czerwca do 1 lipca w krakowskim Kinoteatrze Uciecha odbędzie się przegląd twórczości jednej z legend polskiego kina lat 60. Elżbiety Czyżewskiej, która zmarła kilka dni temu w Nowym Jorku.W klubie Palladium Agnieszka Chylińska świętował w niedzielę swoje 34. urodziny. W trakcie specjalnego koncertu zaprezentowano jej najnowszy klip do piosenki "Wybaczam ci". Liam Gallagher przygotowuje się do napisania książki lub scenariusza filmowego o braterskiej rywalizacji, która rozbiła grupę Oasis. Na profilu MySpace szwedzkiego zespołu Sabaton pojawił się utwór tytułowy z oczekiwanego nowego albumu, który ukaże się na rynku nakładem Nuclear Blast już 21 maja.

"39 i pół": nowa koleżanka sprowadzi Patryka na złą drogę?


Już w najbliższym odcinku kolejne zawirowania w świecie Jankowskich. Tym razem Patryk znajdzie sobie ucieczkę od tak zwanej codzienności.

Premiera płyty Tede. Zaskakujące duety z Eldo i Pezetem


Już dzisiaj premiera nowego podwójnego albumu Tede. Płyty FuckTede i Glam Rap to dwie niezależne produkcje opatrzone osobnymi okładkami dostępne w jednym opakowaniu.

Wojenny singel L.U.C.-a


Posłuchaj premierowego utworu zapowiadającego najnowszy projekt L.U.C.-a - "39/89 Zrozumieć Polskę".

Rage - Cowell 1:0


6 czerwca wielkim darmowym koncertem w londyńskim Finsbury Park amerykańska legenda rocka Rage Against The Machine uczciła swoje zwycięstwo nad programem "The X Factor".

Jackson i Prince pogodzili się!


W 2008 roku w Las Vegas doszło do spotkania Michaela Jacksona i Prince'a - ujawnił Will.i.am, lider Black Eyed Peas.

transport odpadów niebezpiecznych

wywiadowca, detektywowi Gród nad Wisłą, gabinet detektywistyczne, zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego detektywa, gwarantujemy dyskrecję plus najlepsze ceny, nasze gabinet detektywistyczne od chwili wywiadowca, detektywowi Gród nad Wisłą, gabinet detektywistyczne, zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego detektywa, gwarantujemy dyskrecję plus najlepsze ceny, nasze gabinet detektywistyczne odkąd wielu lat działa na terenie województwa mazowieckiego, własny śledczy mazowieckie, osobisty

prywatny detektyw mazowieckie

śledczy Stolica Polski, własny wywiadowca Pruszków, śledczy Stolica Polski, śledczy mazowieckie, śledczy Pruszków, usługi detektywistyczne, gabinet prywatnego detektywa, nasze osiągnięcia możesz wydedukować na stronie, od chwili wielu lat działamy na terenie Warszawy dodatkowo całego województwa mazowieckiego, prowadzimy także usługi związane spośród wywiadem gospodarczym, sparwdzmy wierność wspólników, nasze sekretariat detektywistyczne na terenie Warszawy owo zabezpieczenie skuteczności oraz dyskrecji wielu lat działa na terenie województwa mazowieckiego, własny śledczy mazowieckie, osobisty śledczy Stolica Polski, osobisty wywiadowca Pruszków, wywiadowca Syreni gród, śledczy mazowieckie, wywiadowca Pruszków, usługi detektywistyczne, kancelaria prywatnego detektywa, nasze osiągnięcia możesz zrozumieć na stronie, odkąd wielu lat działamy na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego, prowadzimy dodatkowo usługi związane spośród wywiadem gospodarczym, sparwdzmy wierność wspólników, nasze gabinet detektywistyczne na terenie Warszawy owo zabezpieczenie skuteczności również dyskrecji