Gwiazdorski bojkot za katastrofę


Zespół Backstreet Boys przyłączył się do protestu zainicjowanego przez grupę Korn, polegającego na bojkocie stacji BP - paliwowego giganta odpowiedzialnego za katastrofę ekologiczną w Zatoce Meksykańskiej.

20 listopada we wrocławskim klubie Liverpool wystąpi formacja Born From Pain. Stuart Cable, były perkusista Stereophonics nie żyje. Miał 40 lat. W środę (10.03) telewizja TVN zaprezentuje kolejny odcinek nowej edycji "You Can Dance". W naszym serwisie już dzisiaj zobaczyć możecie dwa pierwsze występy z tego właśnie programu! Zobaczcie co poruszyło do granic możliwości Agustina Egurrolę i Kingę Rusin, oraz jak zaprezentował się chłopak, który już jako małe dziecko marzył tylko o tym aby ... nie tańczyć!W środę, 9 września 2009 roku ukaże się debiutancki album TeTrisa, zatytułowany "Dwuznacznie". Po tym jak zespół Nine Inch Nails zawiesił działalność, Trent Reznor postanowił pozbyć się sprzętu. Znany aktor zmarł w szpitalu w sobotę w południe. W piątek 23 kwietnia pod Sochaczewem Wojciech Siemion miał wypadek samochodowy. W zdarzeniu ucierpiała również jego żona, jednak jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Już od 16 kwietnia w wybranych kinach w Polsce trwa Przegląd Filmów nagrodzonych Polskimi Nagrodami Filmowymi Orły 2010. Widzowie będą mogli zobaczyć filmy takie jak: "Rewers", "Dom Zły", "Wojna polsko-ruska", "Mniejsze zło" czy "Biała wstążka".

Znana jest już pełna lista wykonawców, którzy wystąpią na tanecznej scenie tegorocznego festiwalu Glastonbury. Szkocki aktor Ewan McGregor, odtwórca jednej z głównych ról w najnowszym filmie Romana Polańskiego "Autor widmo", przyznał, że polski reżyser zawsze musi postawić na swoim.

Koncertem "Młodzi dla Festiwalu", w którym wystąpili młodzi muzycy z Przemyśla i Ukrainy, rozpoczął się w czwartkowy wieczór w sali widowiskowej Centrum Kulturalnego w Przemyślu (Podkarpackie) IX Międzynarodowy Festiwal Muzyki Jazzowej "Jazz bez...". Kto nie chciałby mieć takiego przyjaciela jak Adam Sandler? Pomoże kumplowi w biedzie, dzieciom da konsole do gier, a żonę wyręczy w obowiązkach. Oto prawdziwy anioł! Za niecały miesiąc będziemy mogli zobaczyć u boku Johna Travolty naszą rodaczkę Katarzynę Smutniak. Polska supermodelka wystąpiła z amerykańskim gwiazdorem w filmie Pierre'a Morela "Pozdrowienia z Paryża".Formacja Five Colors prezentuje w Onet.pl singel "Kameleon". Znana z The Pussycat Dolls Nicole Scherzinger pochwaliła się, że nagrała piosenkę razem ze słynnym gitarzystą Slashem. Po trzech hollywoodzkich produkcjach Jet Li postanowił ponownie zająć się kinem azjatyckim.

"Świętokrzyskie melodie ludowe" - w zbiorze książkowym


420 melodii z repertuaru zespołów, kapel, skrzypków i wiejskich śpiewaków - owoc ponad 50-letniej pasji kolekcjonerskiej Władysława Kuncewicza - znalazło się w książce "Świętokrzyskie melodie ludowe". Ukazała się ona nakładem kieleckiego klasztoru księży pallotynów i Towarzystwa Edukacyjnego "Być w Europie".

Pył wulkaniczny: Nie dotarli na koncert


Brytyjska formacja The Cribs została zmuszona w miniony piątek (16 kwietnia) do odwołania koncertu na słynnym kalifornijskim festiwalu Coachella. Lot, którym mieli podróżować muzycy, został odwołany z powodu pyłu wulkanicznego, paraliżującego ruch lotniczy w Europie.

Wielki talent: 27-letni nauczyciel


27-letni nauczyciel nowym idolem Brytyjczyków. Charyzma, luz i świetny głos - to wszystko zaprezentował Danyl Johnson programie "The X Factor".

Matt Dusk oraz Dianne Reeves na Poznań Jazz Fair


W ramach kolejnej edycji imprezy Poznań Jazz Fair pojawi się dwójka znakomitych wokalistów jazzowych - nazywany często następcą Franka Sinatry Matt Dusk oraz Dianne Reeves, posiadaczka jednego z najpiękniejszych głosów w historii jazzu.

Cyganie na rubinowym szlaku


Gogol Bordello "Transcontinental Hustle", Sony

transport odpadów niebezpiecznych

wywiadowca, detektywowi Gród nad Wisłą, gabinet detektywistyczne, zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego detektywa, gwarantujemy dyskrecję plus najlepsze ceny, nasze gabinet detektywistyczne od chwili wywiadowca, detektywowi Gród nad Wisłą, gabinet detektywistyczne, zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego detektywa, gwarantujemy dyskrecję plus najlepsze ceny, nasze gabinet detektywistyczne odkąd wielu lat działa na terenie województwa mazowieckiego, własny śledczy mazowieckie, osobisty

prywatny detektyw mazowieckie

śledczy Stolica Polski, własny wywiadowca Pruszków, śledczy Stolica Polski, śledczy mazowieckie, śledczy Pruszków, usługi detektywistyczne, gabinet prywatnego detektywa, nasze osiągnięcia możesz wydedukować na stronie, od chwili wielu lat działamy na terenie Warszawy dodatkowo całego województwa mazowieckiego, prowadzimy także usługi związane spośród wywiadem gospodarczym, sparwdzmy wierność wspólników, nasze sekretariat detektywistyczne na terenie Warszawy owo zabezpieczenie skuteczności oraz dyskrecji wielu lat działa na terenie województwa mazowieckiego, własny śledczy mazowieckie, osobisty śledczy Stolica Polski, osobisty wywiadowca Pruszków, wywiadowca Syreni gród, śledczy mazowieckie, wywiadowca Pruszków, usługi detektywistyczne, kancelaria prywatnego detektywa, nasze osiągnięcia możesz zrozumieć na stronie, odkąd wielu lat działamy na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego, prowadzimy dodatkowo usługi związane spośród wywiadem gospodarczym, sparwdzmy wierność wspólników, nasze gabinet detektywistyczne na terenie Warszawy owo zabezpieczenie skuteczności również dyskrecji